web tasarımı web programlama silverlight asp.net web programlama c# web site tasarımı web tasarım firmaları                                        Anasayfa Hakkımızda  Web Tasarım   Hosting  Domain İletişim web tasarım, web tasarımı, web programlama, asp.net, c#, silverlight, web site tasarımı, web tasarım firması, web tasarım şirketi, web sayfası, web dizayn
 
 
  » HAKKIMIZDA

 

 

 

 


Merkez yeri HATAY olan v.Buğra BORAN HATAY iskenderun Web tasarım ile web tabanlı yazılımlar üzerinde faaliyet gösterip bu zamana kadar birçok projeye imza atmıştır.

V.Buğra BORAN kurumsallaşmış firma olup,  iskenderun Web Tasarım ve Web programlama ile kendini yoğunlaştırmış, sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla kendi alanının dışına çıkmamıştır.

Kısa zamanda da halkın teveccühünü güvenini kazanarak ve bu güvene layık olmanın sosyal sorumluluk anlayışımızın gereği sizleri memnun etme  gayreti ve kararlılığı içindeyiz.

Çağdaş tasarım  anlayışı gereğince, tasarımlarımıza  sürekli gözden geçirme popüler çizgileri takip etme ve kendimizi devamlı iyileştirme ve yenileme  çalışmalarına önem ve öncelik vermekteyiz.

Misyonumuz ;

Etik değerlere  bağlı, tüketici haklarına saygılı, tüketicinin  ihtiyaçları doğrultusunda  tasarımlar yapmak.


 

 

web tasarım

         


Copyright © 2008 BUGRABORAN.COM All rights Reserved.